وبلاگ

- - درمیوه و سلامت

درمان آبله‌ مرغان با گشنیز

آبله مرغان ، از ویروس آبله مرغان ناشی می‌شود و به طور معمول تنها یک بار در زندگی رخ می‌دهد . یکی از جنبه‌های قابل توجه آبله مرغان ، طبیعت مسری آن است. به همین منظور برای جلوگیری از گسترش آن ، بهتر است فردی که به این بیماری مبتلا شده است تا بهبودی ، در قرنطینه به سر برد. این بیماری در اکثر موارد در دوران کودکی ، نوجوانی و جوانی بروز پیدا می‌کند.

علائم شایع :

تب ، درد شکمی ، احساس ناخوشی عمومی ، بثورات پوستی ، علائمی شبیه علائم آنفولانزا در بزرگسالان ، خارش

خواص گشنیز

گشنیز ، یکی از داروهای گیاهی سنتی است  و می‌تواند به سرعت به روند شفای آبله مرغان کمک کند . گشنیز یک گیاه بسیار قدرتمند ، با مقدار زیادی از ترکیبات آلی سودمند است. گشنیز و سوپ هویج ، اغلب به عنوان یک درمان برای آبله مرغان در بسیاری از کشورها استفاده می‌شوند. اسانس گشنیز غنی از خواص ضد میکروبی، آنتی اکسیدانی ، ضد عفونی و سم زدایی است. حضور ویتامین C و آهن در گشنیز باعث تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می‌شود. این خواص به جلوگیری و درمان آبله کمک می کنند  و همچنین نیز می توانند درد را کاهش داده و اثر تسکین دهنده‌ای بر روی بیماران مبتلا به بیماری آبله داشته باشند .

درمان آبله مرغان با گشنیز

آبله مرغان ، از ویروس آبله مرغان ناشی می‌شود و به طور معمول تنها یک بار در زندگی رخ می‌دهد . یکی از جنبه‌های قابل توجه آبله مرغان طبیعت مسری آن است.به همین منظور برای جلوگیری از گسترش آن بهتر است فردی که به آبله مرغان مبتلا شده است تا بهبودی در قرنطینه به سر برد. این بیماری در اکثر موارد در دوران کودکی ، نوجوانی و جوانی بروز پیدا می‌کند.

علائم شایع آبله مرغان

تب ، درد شکمی ، احساس ناخوشی عمومی ، بثورات پوستی ، علائمی شبیه علائم آنفولانزا در بزرگسالان ، خارش

خواص گشنیز

گشنیز یکی از داروهای گیاهی سنتی است و می‌تواند به سرعت به روند شفای آبله مرغان کمک کند. گشنیز یک گیاه بسیار قدرتمند با مقدار زیادی از ترکیبات آلی سودمند است. گشنیز و سوپ هویج اغلب به عنوان یک درمان برای آبله مرغان در بسیاری از کشورها استفاده می‌شوند. اسانس گشنیز غنی از خواص ضد میکروبی، آنتی اکسیدانی ، ضد عفونی و سم زدایی است. حضور ویتامین C و آهن در گشنیز باعث تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می‌شود. این خواص به جلوگیری و درمان آبله کمک می کنند و همچنین نیز می توانند درد را کاهش داده و اثر تسکین دهنده‌ای بر روی بیماران مبتلا به بیماری آبله مرغان داشته باشند .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

Your Comment*

نام*

ایمیل*

وبسایت*