وبلاگ

- - درمیوه و سلامت
سیب زمینی سیبیز - میوه دات کام

سیب زمینی سیبیز و تفاوتهای آن

سیب زمینی سیبیز یک سیب زمینی مرغوب و سرشار از مواد مغذی ، و برای سلامتی بسیار مفید است. در مورد ارزش غذایی سیب زمینی مطالب زیادی تو کتابها ، سایتها و شبکه‌های اجتماعی وجود دارد اما چیزی که کمتر در موردش صحبت شده است ، تاثیر عوامل مختلف از قبیل تکنولوژی کشت ، شرایط محیطی و نگهداری در پرورش و ارزش غذایی محصول قابل برداشت میباشد. 

کمتر محصولی است که به تمام این موضوعات از زمان کاشت تا برداشت اون رسیدگی و پرداخته بشه اما سیب زمینی سیبیز با کنترل کیفی محصولات برداشتی، طبقه بندی آنها و فراهم کردن شرایط نگهداری مناسب از زمان برداشت تا حمل به فروشگاه‌ها آسیب‌های فیزیکی ، شوک دمایی و واکنش به نور را در مورد سیب زمینی به حداقل رسانده تا محصولی که به دست شما میرسد به جداول معمول ارزش غذایی که تو منابع علمی مطالعه کردید نزدیک باشد.
در حال حاضر محصولات سیبیز به صورت فله‌ای و بسته بندی ( در سایز و وزن‌های مختلف ) ارائه میشود تا مناسب و درخور سلیقه همه مشتریان باشد.

سیب زمینی سیبیز - فروشگاه اینترنتی میوه دات کام
به اضافه همه این مزیت‌ها ، سیب زمینی‌های فندقی سیبیز با سایز کوچک و یكدست به صورت شسته و همراه با بسته بندی ارائه می‌شود تا در وقت و انرژی شما هم صرف جویی شود.
این سیب زمینی‌ها برای مصارفی مثل دورچین سبزیجات ، بخارپز و کبابی فوق العاده هستند.

نكته مهم : اگه دوست دارید سیب زمینی‌ها رو برای مدت طولانی‌تری استفاده كنید پس لطفا بسته‌ها را داخل یخچال نگهداری كنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

Your Comment*

نام*

ایمیل*

وبسایت*