وبلاگ

- - درمیوه خبر

گزارش اولین حضور میوه دات کام در نمایشگاه صنایع غذایی

نمایشگاه صنایع غذایی با حضور بیش از 100 شرکت ایرانی فعال در حوزه غذا و 50 تاجر خارجی ازکشورهای افغانستان ، کویت ، عراق، عمان، قزاقستان، امارات، اردن، قطر، پاکستان و لبنان برگزار شد.

این کشورها برای مذاکره به نمایشگاه آمده‌اند به ویژه شرکت‌های افغانستانی که به دنبال خرید کالای ایرانی هستند.
از دستاوردهای این نمایشگاه می‌توان به افزایش و ایجاد رقابت در سطح بین‌الملل، ایجاد فرصت‌های تجاری جدید برای صنایع و بنگاه‌های بازرگانی، دسترسی سریع به اطلاعات و عدم حضور واسطه، ورود به بازارهای فرامنطقه‌ای در جهت بازاریابی جهانی و شناسایی سلایق و نیازهای مشتریان و بازار اشاره کرد.

تلاش برای صادرات به کشورهای خارجی از اقداماتی است که در راستای آن باید تلاش کرد که به شکل حضور در کشورهای خارجی و پذیرش هیات های تجاری خارجی و معرفی کالاهای داخلی به اجرا درمی آید.
معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت جناب آقای پرتوزاده با بیان اینکه شرکت های داخلی باید برای رقابت با تولیدات خارجی خود را آماده کنند، کیفیت و قیمت کالا را از شاخص های حضور در بازارها و رقابت با محصولات سایر کشورها دانست چیزی که میوه دات کام سخت در پی برآورده کردن آن است.
میوه دات کام نیز پذیرای تجار خارجی بود و توانستیم به لحاظ ایده نوینی که داریم مورد توجه و استقبال شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان قرار بگیریم.

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

Your Comment*

نام*

ایمیل*

وبسایت*