وبلاگ

- - درمیوه و سلامت
درمان سرفه با مصرف بادام

بیماری ریفلاکس معده و درمان آن

ریفلاکس ، بیماری است که در آن اسید معده افزایش می‌یابد و به مری ، بافت‌ها و دیوارها آسیب می‌رساند ، که باعث ناراحتی و درد می‌شود . ریفلاکس معده ، شایع‌ترین مشکل گوارشی یا دستگاه گوارشی است . علت بیماری ریفلاکس معده این است که دریچه مری به درستی بسته نمی‌شود ، و اجازه می‌دهد که اسید بالا بیاید.

علامت اصلی بیماری ریفلاکس معده ، سوزش سر دل است ، اما به صورت مزمن . سوزش سر دل دردناک ، بزرگترین علامت هشدار دهنده برای بیماری ریفلاکس است . سایر علائم شامل استفراغ ، تهوع ، سرفه ، یا درد قفسه سینه است.

بادام

مصرف چند بادام در طول روز به عنوان یک میان وعده می‌تواند به از بین بردن قسمت دردناک اسید ریفلاکس کمک کند ، چون بادام یک غذای بسیار قلیایی است ، که توازن و pH بدن شما را تنطیم می‌کند و از اسیدی شدن معده جلوگیری می‌کند.

سیب و موز

سیب و موز هر دو خاصیت آنتی اسیدی طبیعی دارند ، که به خوبی در برابر اسید معده و مری عمل می‌کنند . خوردن این میوه‌ها هر روز ،  یک شاه کلید برای سلامتی است ، و اگر شما از بیماری ریفلاکس رنج می‌برید، این دو میوه بهترین انتخاب برای شما هستند.

زنجبیل

زنجبیل ، غنی از مواد مغذی و ترکیبات آلی منحصر به فرد است که یک آرامش بخشی مفید است و اثری آرام بخش بر روی معده و مری دارد ، و درد ، ناراحتی و التهاب ریفلاکس را کاهش می‌دهد و از بین می‌برد . زنجبیل یکی از رایج‌ترین راه‌حل‌ها برای درمان اختلالات معده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

Your Comment*

نام*

ایمیل*

وبسایت*