فروشگاه اینترنتی میوه دات کام

میوه، یکی از پر مصرف ترین اقلام روزانه هر خانواده است. خرید میوه، کار ساده ای نیست. مجموعه خرید های میوه و تره بار خانوار، وزن کمی ندارد. حمل آن خود قصه ای است. انتخاب بهترین کیفیت، سالمترین و خوشمزه ترین میوه، نیازمند صرف وقت و دقت است. ما در سایت میوه دات کام قصد داریم زحمت شما را کم کنیم. بهترین ها را دستچین کنیم و براساس سفارش شما درب منزلتان تحویل دهیم.

میوه دات کام در حال حاضر فقط در تهران خدمات رسانی دارد. خدمات رسانی همه روزه از ساعت 9الی 18 و جمعه ها تا ساعت 12 انجام می پذیرد. در فروشگاه اینترنتی میوه ( میوه دات کام ) در چند بخش ما بهترین خدمات را به شرح ذیل ارائه می دهیم.

میوه سفارشی

یکی از دغده‌های هر میهمانی ، تدارک لازم برای پذیرایی می‌باشد. شما که علاقمند به یک پذیرایی خوب و عالی و با توجه به فصل هستید در کنار شما هستیم تا یک مجلس بی نظیر را تجربه کنید. ما میوه دستچین ، سالم و درشت خریداری می‌کنیم که مزه و ظاهر خوبی هم داشته باشد. معمولا براساس وزن یکسان و مورد درخواست شما، میوه دستچین می‌شود و در بسته‌بندی مطلوب تقدیم شما می‌شود به این نکته توجه کنید سفارش خود را 1 روز قبل از مراسم خود ، ثبت کنید .

جیره میوه روزانه

فروشگاه اینترنتی میوه دات کام ، اقدام به تهیه و توزیع بسته‌ای با عنوان جیره میوه روزانه کرده است. شما مشتری عزیز جیره روزانه مد نظر خود را اعلام کنید و میوه دات کام در کنار شماست و جیره مشخص شده را برای شما تهیه کرده و پس از شستشو و بسته بندی در اختیار شما قرار می‌دهد. به این نکته توجه کنید سفارش خود را 1 روز قبل از مراسم خود ، ثبت کنید .

سبد هدیه

میوه دات کام ، فروشگاه اینترنتی میوه , اقدامی نوین انجام داده است. پخش و فروش میوه های بسته ای و ارسال سبد هدیه میوه دات کام و سبد هدیه سفارشی شما با سلیقه شما درکمتر از 24 ساعت به دستتان می رسد.

تره بار پاک شده

فروشگاه اینترنتی میوه دات کام ، در زمینه پخش و توزیع تره بار و سبزیجات پاک شده با رعایت موارد بهداشتی و دقت بالا فعالیت می‌کند. سبزیجات و صیفی جات خرد شده با سلیقه و سفارش شما , کمتر از 48 به دستتان می رسد.

تره بار سرخ شده

فروشگاه اینترنتی میوه دات کام ، در زمینه پخش و توزیع تره بار سرخ شده با رعایت بهداشت و استفاده از بهترین روغن‌ برای سرخ کردن ، فعالیت دارد. بسته بندی دلخواه شما در کمتر از 48 ساعت به دستتان می رسد.

آجیل و خشکبار سفارشی

فروشگاه اینترنتی میوه دات کام ، اقدام به راه اندازی بخش جدید با عنوان آجیل کادوئی کرده است. میوه دات کام ، سفارش شما را در قالب هدیه برای شما ارسال می‌کند. میوه دات کام در کنار شماست و با در نظر گرفتن سلیقه شما ، میتوانید نوع بسته بندی هدیه را خودتان انتخاب کنید. برای انتخاب هدیه با سلیقه خودتان از 24 ساعت قبل با ما هماهنگ کنید. و این فروشگاه با سرعت در حال پیشرفت و گسترش محصولات خود می باشد.